Gładzie

Image

Drugą specjalizacją naszej firmy są gładzie. Kładziemy nacisk na indywidualne potrzeby inwestycji z myślą o użytkowaniu w niezmiennej formie przez długie lata.

Usługi wykonujemy najczęściej na materiałach Knauff i Flogger.

Narzędzia do prawidłowego wykonania gładzi w wysokiej jakości pochodzą z najwyższej profesjonalnej półki światowych liderów tj.: GRACO , TAPETECH, MIRKA, HILTI, FLEX, WOOSTER.

Nasze gładzie są perfekcyjnie przygotowane pod jakże modne oświetlenie LED i bezlitosne promienie słoneczne wpadające przez dużą liczbę przeszkleń. Jesteśmy w stanie osiągnąć jakość ścian na poziomie lakierowanego frontu meblowego. Wszystkie nasze realizacje objęte są opieką i gwarancją niezmiennego użytkowania.

Wykonujemy :

  • gładzie polimerowe, wielowarstwowe
  • Ścianki działowe – Lekkie, wygłuszone ścianki działowe z płyt kartonowo gipsowych montujemy na stelażach metalowych. Jest to lekka zabudowa spełniająca taką sama funkcję i posiadająca niekiedy lepszą charakterystykę akustyczna i cieplną niż tradycyjne ściany murowane.
  • Sufity podwieszane, nietypowe zabudowy z karton gipsu – Wykonujemy sufity podwieszane proste, jedno lub wielopoziomowe, wnęki na karnisz, oświetlenie LED w profilach, wnękach, tubach, szynoprzewodach, okrągłe lub o kształtach bardziej skomplikowanych.
  • W zależności od potrzeb stosujemy wygłuszenie, pochłanianie echa, odporność mechaniczną na uderzenia, ocieplenie, paroizolację.